Zespół wokalny „Fermata” zaśpiewał podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Żukowie

2 grudnia 2023r. czyli w ubiegłą sobotę zespół wokalny „Fermata”  z naszej szkoły w składzie :  Aurelia Niklas, Pola Leśniewska, Zuzanna Gros, Martyna Mateja, Aleksandra Wiczling kolejny  raz zaśpiewał podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbywał się na dziedzińcu Kościoła WNMP w Żukowie. Dziewczyny zaśpiewały 7 piosenek o tematyce świątecznej i pastorałkę: „A tu już święta”,  „Hej! Ludzie,  idą  święta” ,  „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje”,  „Kto wie” (z repertuaru zespołu „De- su”),  „Gwiazdki świecą nad stajenką”,  „Święta, święta” i „Święta to czas niespodzianek”. 

Występ podobał się publiczności, która nagrodziła piękne występy gromkimi oklaskami . Zespół do występu przygotowała p. Emilia Durkiewicz

Skip to content