Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

Dnia 23.06.2023 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Podczas uroczystości wysłuchaliśmy przemówienia Pani Dyrektor i Przewodniczącego Rady Rodziców. Odbyło się również podsumowanie różnorakich konkursów, wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczniom, przeplatane występami artystycznymi utalentowanych uczniów naszej szkoły. Ze szczególną uwagą i sentymentem przyglądaliśmy się oddziałom zerowym i klasom trzecim, które to po wakacjach wejdą w kolejny, nowy etap swojej edukacji.

Pożegnaliśmy natomiast Oddziały Przygotowawcze, życząc Im powodzenia już poza murami naszej szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Iwona Borzeszkowska

Skip to content