Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Rok szkolny należy żegnać uroczyście, bo po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i całej społeczności szkolnej ten ostatni dzień wymaga szczególnej oprawy. Były więc podziękowania Pani Dyrektor Mirosławy Żołny oraz słowa uznania dla wszystkich uczniów, którzy nie szczędzili sił i środków, by przez cały rok zdobywać nową wiedzę i umiejętności, wspinając się po szczeblach edukacyjnej drabiny. Na szczególne uznanie zasłużyli ci, którzy odebrali świadectwa z czerwonym paskiem, a co za tym idzie – dyplomy i nagrody. To duża grupa czwarto i piątoklasistów, a także uczniów klas ósmych, którzy jako absolwenci szkoły zostali wyróżnieni również przez Burmistrza Gminy Żukowo listami gratulacyjnymi oraz nagrodami. Tytuł Prymusa Szkoły otrzymała Magdalena Hirsz. Całą uroczystość uświetniły występy taneczne oraz piosenki w wykonaniu szkolnego zespoły Fermata, który wprawił wszystkich w pogodny nastrój. Niech on nikogo w wakacje nie opuszcza, by w dobrym humorze i z nowymi siłami powrócić do szkoły we wrześniu. Bezpiecznych wakacji!

Skip to content