Występy solistki i zespołu wokalnego „Fermata” podczas WOŚP

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żukowie w tym roku odbył się 30.01  na scenie Centrum Kultury Spichlerz.

Jako pierwsza wystąpiła Maja Kwidzińska – uczennica klasy piątej naszej szkoły. Maja występowała już na szkolnej scenie jako solistka i brała udział w konkursach wokalnych, gdzie zdobywała nagrody. Śpiewała również podczas  poprzednich edycji WOŚP. W tym roku zaśpiewała piosenkę z repertuaru Urszuli – „Konik na biegunach”. Maja uczy się wokalu u p. Emilii Durkiewicz.

Jako następny wystąpił zespół wokalny „Fermata” , który  w tym składzie pojawił się po raz pierwszy. Wokalistki to uczennice klas czwartych (Pola Leśniewska, Hanna Pułka, Zuzanna Gros, Laura Kisiel, Aleksandra Wiczling i Aurelia Niklas). Niektóre dziewczęta śpiewają już od przedszkola. Do dzisiejszego występu same opracowały układy do piosenek, a wokalnie przygotowała je p. Emilia Durkiewicz. Pomimo pandemii  zespołowi udało się przygotować dwie piosenki: „Żyj do przodu” i „Śmieszną piosenkę”.

Zarówno Maja Kwidzińska jak i dziewczęta z zespołu „Fermata” za piękne i żywiołowe występy otrzymały od zgromadzonej publiczności burzę oklasków.

Skip to content