Wyjazd na lodowisko

W czasie ferii zimowych nauczycielki wychowania fizycznego zorganizowały wyjazd na lodowisko „Hala Olivia” do Gdańska. W  wyjeździe wzięło udział  20 uczniów z klas IV-VI.
Celem wyjazdu była: promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną,  świetna zabawa podczas jazdy na łyżwach oraz nauka podstaw jazdy. Zdecydowana większość dzieci potrafiła jeździć na łyżwach, jednak  kilka osób dopiero rozpoczęło swoją przygodę na lodowisku. Warto dodać, że  uczniowie, którzy dopiero stawiali pierwsze kroki z każdą minutą radzili sobie coraz lepiej. Zabawa na lodowisku była wspaniała,  tak samo jak humory uczniów. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni i zadeklarowali chęć udziału w przyszłym roku szkolnym.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele: Sylwia Musiałowska, Joanna Swenda

Skip to content