Ślubowanie klas pierwszych

13 października 2023 r. był dniem wyjątkowym dla naszych pierwszoklasistów. Tego dnia uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, Pani Anny Pelcer, Roksany Rutkowskiej, Edyty Lawrenz, Marty Wenty pierwszoklasiści przygotowali bogaty program artystyczny. Otrzymali dużo życzeń i ciepłych słów od Pana Burmistrza, Wojciecha Kankowskiego, zastępy Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie, Pana Tyberiusza Tredera, Pana Wiesława Pałki, Przewodniczącego Ray Rodziców, dyrekcji, starszych koleżanek i kolegów. Były również prezenty od Rodziców, dyplomy i pamiątkowe zdjęcia.

Z okazji Dnia Nauczyciela nagrodę Burmistrza Gminy Żukowo otrzymały Panie Alicja Patoka, Beata Płotka oraz dyrektor szkoły, Mirosława Żołna.

Skip to content