Polsko-Ukraińskie nocowanie

         Tuż przed feriamii uczniowie klasy 5a oraz IV-V-VI op wraz z nauczycielami – opiekunami zorganizowali noc w szkole. Po przybyciu do szkoły i zakwaterowaniu uczniowie wg harmonogramu podjęli szereg wyzwań tj. zajęcia z robotyki pod opieką Pani Dyrektor, gry i zabawy integrująco – aktywizujące w hali sportowej oraz  gry planszowe. Zaprezentowali zdolności plastyczne, wykonując maski, które zostały wykorzystane podczas  karnawałowej zabawy. W porze kolacji  uczniowie zjedli wspólny posiłek-pizzę. Późnym wieczorem, na dużym ekranie odbyła się projekcja filmu pt. ”Chłopiec zwany gwiazdką” w dwóch wersjach językowych. Noc miała przebieg spokojny a wczesnym rankiem,  nie mogło zabraknąć porannej gimnastyki.

 Uczniowie pełni zapału bardzo chętnie podejmowali udział we wszystkich działaniach. Tego wieczoru było dużo dobrej zabawy i śmiechu. Wspólnej zabawie towarzyszyły świetne nastroje dzieci i  koleżeńska atmosfera.

Skip to content