I Szkolny Turniej Szachowy

Dnia 23.03.2023r. odbył się I szkolny turniej szachowy, do którego zgłosiło się 54 zawodników z kl. 1-6. Uczniowie z klas młodszych rozgrywali turniej między sobą w 5 rundach. Natomiast klasy starsze w 7 rundach.  Turniej sędziowali: Agnieszka Hirsz, Oliwier Hirsz. Wśród klas 1-3 I miejsce zajął Marcel Mielewczyk z kl. 2d, który wygrał wszystkie rundy, II miejsce zajął Filip Smok z kl. 3a, a III miejsce Jan Bazydło z kl. 2c.

W klasach 4-6  I miejsce zajęła Maja Pranczke z kl. 6b wygrywając wszystkie rundy, II miejsce Artur Hallman z kl. 4a, a III miejsce po dogrywce Michał Stromski z kl. 6 b. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak popularnego turnieju, a przede wszystkim pani dyrektor Mirosławie Żołnie, panu Ryszardowi Peekowi ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie, Panu Jackowi Drążkowi z OKiS w Żukowie, Panu Piotrowi Kwidzińskiemu KKS Ormuz Kartuzy, państwu Katarzynie i Przemysławowi Maraszek za pizzę dla wszystkich zawodników.

Skip to content