Dzień z Wychowawcą

Dnia 6 grudnia klasa 8e wraz z wychowawcą spotkała się w sali korekcyjnej ,aby zrealizować zaplanowane działania integracyjno-edukacyjne. Na początku zajęć uczniowie realizowali projekt pt.” WSPOLNIE GRAMY O WRAŻLIWOŚĆ”- uczniowie wykonywali kartki świąteczne, które wraz z upominkami zostały wysłane do dzieci z zespołem Downa. Drugim zadaniem uczniów była pogadanka oraz zapisywanie na karteczkach swoich pomysłów na temat:- Jakie mam propozycję, aby osiągnąć lepsze wyniki w nauce. Po co zdobywam wiedzę? I tutaj miło było zaobserwować, jak wychowankowie radzą sobie z kolejnym wyzwaniem. Po słodkim poczęstunku, uczniowie zrobili paczkę ze smakołykami, zabawkami, kocykami dla czworonogów-dla schroniska .Nadszedł również czas  na zabawę i gry integracyjne. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawach prowadzonych przez panią pedagog. Nie brakowało chętnych i śmiechu na sali. Ostatnim wezwaniem uczniów klasy 8e było zapakowanie paczki żywnościowej -zbiórki na rzecz Fundacji Hospicyjnej pt.” Pomagamy”. To było udane spotkanie klasowe, podczas którego czerwone czapeczki zdobiły głowy uczniów i wychowawczyni.

Skip to content