Co różni biegun północny od południowego? 

Co różni biegun północny od południowego? ❄️🧊Gdzie mieszka misiu polarny i czy różni się od znanego nam misia brunatnego?🐻Jak wygląda cykl życia pingwina🐧i co lubi robić? Jak wygląda życie Inuity🥶 i prawdziwa budowa igloo.. 🧊🧊na te i wieeeeele innych pytań odpowiedziała sobie klasa 0b. 👧🏻🧒🏻Ostatniego dnia podsumowując temat krain wiecznej zimy ❄️❄️zerówkowicze stworzyli lodowe makiety -najpierw było wspólne planowanie✍️i rysowanie🎨projektów, a następnie realizacja grupowych założeń!💪Każda z makiet odzwierciedla prawdziwe życie Antarktydy bądź Arktyki -nie zabrakło Inuitów w kajakach🛶 polujących na foki 🦭i tych budujących igloo🧊.Niedźwiadków z młodymi w gawrze, wygrzewających się fok🦭na lodzie, orek, polarnych lisków i puchaczy śnieżnych, a nawet wielorybów 🐋i oczywiście całej masy pingwinków🐧🐧, również tatusiów pilnujących jaj. Zresztą zobaczcie sami!❤️🤭👀

Skip to content